бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
Опис товару
Варіант виготовлення — Проф
1550*800*850 мм — габаритні розміри
об'єм чаші — 65 л, матеріал чаші — чавун
потужність — 11,5 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Олегия |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна споживана потужність | 11 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм чаші | 65 л |
| Матеріал | Чавун |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1440 мм |
| Висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 550 ₴




