бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
вверхвниз
Спекотна осінь!

Опис товару
Стіл виробничий ПРОФ 201, 1170*600*850 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 002 ₴






