бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
Опис товару
Витяжний зонт острівний виготовлений з нержавіючої сталі. В комплекті лабіринтові жироуловлювачі. Висота зонта350 м м. Висота патрубка - 50 мм (круглий або прямокутний на вибір Замовника)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вентиляційної парасольки | Витяжній |
| Тип вентиляційної парасольки за способом розташування | Острівний |
| Тип вентиляційної парасольки за формою | Прямокутний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Жіроулавлівающие фільтри | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Вбудований вентилятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 036 ₴




