бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
вверхвниз
Ліквідація складу

Мийка з нержавіючої сталі 1 секція 600*600*850, гл 300
- В наявності
- Код: Р-0130
4 159 ₴
+380 (50) 053-74-53
Відділ продажу
- +380 (97) 715-24-77Дилерський відділ
- +380 (67) 579-04-53Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ванна мийна 1-секційна, варіант виготовлення ПРОФ 201 (матеріал 0,8 мм AISI 201)
Габаритний розмір 600*600*850 мм, розмір чаші 480*400*300 мм
злив Євро діаметр 90 мм, борт напівоб'ємний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олегия |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Регульовані ніжки | Так |
| Пристінний борт | Так |
| Отвір під змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 159 ₴



