бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
Опис товару
Варіант виконання - Проф
з духовкою
конфорки - 6 шт, матеріал - чавун
в комплекті 2 дека
розмір плити 1420*745*850 мм
потужність - 21,6 кВт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Висота | 850 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 842 ₴




