бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
Опис товару
Варіант виготовлення — Проф
з духовкою
конфорки — 4 шт., матеріал — чавун
у комплекті 2 листи
розмір плити 990*745*850 мм
потужність — 15,6 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид конфорки | чавунна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 745 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Висота | 850 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 379 ₴


