бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
вверхвниз
Підтримка Є! 

Опис товару
Ванна мийна 1-секційна, варіант виконання ПРОФ 201, габаритний розмір 700*700*850, гл 400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олегия |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Регульовані ніжки | Так |
| Пристінний борт | Так |
| Отвір під змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Загальна ширина | 700 мм |
| Загальна висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 924 ₴



