бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
Опис товару
Стіл виробничий із нижньою полицею ПРОФ 201, 600*500*850 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 355 ₴







