бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
вверхвниз
Підтримка Є! 

Витяжна парасолька пристінна з неіржавкої сталі 600*600*350
- В наявності
4 502 ₴
+380 (50) 053-74-53
Відділ продажу
- +380 (97) 715-24-77Дилерський відділ
- +380 (67) 579-04-53Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Витяжна парасолька пристінна виготовлена з неіржавкої сталі. Додаткова опція — лабіринтові жироуловлювачі (прораховуються окремо).
Розмір 600*600*350
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вентиляційної парасольки | Витяжній |
| Тип вентиляційної парасольки за способом розташування | Пристінний |
| Тип вентиляційної парасольки за формою | Прямокутний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Жіроулавлівающие фільтри | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Вбудований вентилятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 502 ₴


