бульвар Нетеченський 23А, Харків, Україна
+380 (50) 053-74-53
+380 (97) 715-24-77
+380 (67) 579-04-53
вверхвниз
Підтримка Є! 

Ванна мийна 2 секції з неіржавкої сталі 1000*600*850, гл 300
- В наявності
7 205 ₴
+380 (50) 053-74-53
Відділ продажу
- +380 (97) 715-24-77Дилерський відділ
- +380 (67) 579-04-53Співпраця
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ванна мийна 2 секції. Варіант виготовлення — Економ 201, Розмір 1000*600*850, гл 300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олегия |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Вид обладнання | Зварна мийна ванна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Регульовані ніжки | Так |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Пристінний борт | Так |
| Отвір під змішувач | Так |
| Внутрішні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 205 ₴




